Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

lps SVĚT!vítej u sabinky :)

rozdávání rolí

vyberte si role co se vám podobají.jako třeba já.a na mém webu se chovejte podle svích rolí.

1.kloují-má dlouhé vlasy,a je to zrzka.je nádherná a má sestru mondu.kloují je velice slavná a každičký na celém světě jí zná tak i její sestra.

2.monda-je to blondýna.má nejvědší mozek ze všech lidí.je dokonce i chtřejší než olivka ze serijálu farma R.A.K.!ještě mnoooohem chytřejší!a má i dloužejší vlasi než olívie!

3.rek-myluje dynosaury.má dokonce i jednoho živého doma!!!žije v pravěku.jeho sestra kloují vynalezla cestovač v čase!a on se tam nějak zapletl.žije tam s nimy,a každí dynosaur ho zná,a má ho rád i masožravci!

4.magika(tu mám jáwink)magika je vegetarián.má černé vlasi,a má ráda obry.také je ve svém světě jako rek.vím co si mislíte,ale není to tak!obři sou hodní!akorát že v pohátkách šlapou na domy protože nemají místo!asi bi ste se cítily stejně!!!!!!!!!!spíš urtřitě.magika je šetrná hubená a postrašená holka.má velké rostomylé oči.(a doopravdy červené vlasy nemám.)

gemba-pracuje ve své labolatoři,a vyrábí různé druhy pouů.např.:ostlynáč žellé2.kováček,kitinka..........a dalších nekonečno.

 

bulfu-je přírodní víla a je špinavéá blond.je celá zelená á je stejně velká jako já(dítě.)to je asi tak metr 40-50-nebo30.prostě jako desetileté dítě.a zná čipmanky a šmouly(jenom jako.)

TOPlist